Aantal leden : 955
2021 - HCM Arnhem

Commissies/vrijwilligers

Accommodatiecommissie
John Steijn Beheer accommodatie algemeen
Marga Brinckman Gevonden voorwerpen
Luuk Klootwijk Beheer velden en terrein
Activiteitencommissie
Joyce de Ruiter Voorzitter
Renske Mathlener Voorzitter
Lenneke Paijens Lid
Lieke Schönberger Lid
Thessa Lieman Lid
Liselot van den Berg Lid
Arianne Aanstoot Lid
Jeugdactiviteitencommissie
Carlijn van Alken Voorzitter
Romée Duthler Lid
Femke IJsseldijk Lid
Denzel Haverlag Lid
Fleur Klootwijk Lid
Arbitragecommissie
Rico Schaap Voorzitter, indelingen, begeleiding
Ans Snijder Indelingen, begeleiding, beoordelingen en opleidingen
Martijn van Asperen Indelingen, begeleiding en beoordelingen
Arda Woltersom Indelingen, begeleiding en beoordelingen
Tim Klootwijk Begeleiding
Frank Rikken Begeleiding
Simen van Lemel Begeleiding
Jenneke Hoppenreijs Begeleiding
Bart Heuts Begeleiding
Daan Cuiper Begeleiding
Barcommissie
Hilde Dijkstra Lid
Marloes Hollink Lid
John Steijn indeling bar zondag
Communicatie
Mark Kamp Lid Communicatie Algemeen
Bram Jekel Lid LISA beheer
Chantal Rikken Lid Social media en website
Carlijn van Alken Lid Social media en website
Frank Rikken Lid Website en app
Contributie
Marcel Hoevers Contributie
Kleding
Jenneke Coenen Voorzitter
Sigrid Beijert Lid
Jolanda Spraakman Lid
Peter Klaassen Lid
Yvette Holterman Lid
Stephanie Roeven Lid
Ledenadministratie
Sandra Hoogenbosch Ledenadministratie
Medische commissie
Henk Eggink Voorzitter EHBO/AED
Esther Jansen Fysiotherapeut
Aniek Schipper Cesar therapeut / Fysiotherapeut in opleiding
George van der Veld Mondletsel
Ryanne Eggink Arts
Sponsorcommissie
Raymond Clements Voorzitter
Eline Lubbers Lid
Michael Heijtenis Lid
Pascal Scholten Lid
Strafcommissie
Estee Derkink Voorzitter
Fleur Klootwijk Lid
Nazanin Ahmadi Mozafari Lid
Technische Commissie
Irma Nieuwenstein Voorzitter Jongste Jeugd
Miklós Rétei Voorzitter Junioren, Senioren en Trimmers
Jessica Schuurmans zaal coordinator
Liesbeth Bouwhuis materiaalcommissaris
Wieke Dijkstra materiaalcommissaris
Hokkieschool
Anouk Pernot Hokkieschool
Floor Schrier Hokkieschool
Hennie Nijkeuter Hokkieschool
Jongste Jeugd
Tijn Blokzijl meisjes E 8 tallen
Frédérique Stuurman meisjes E 8 tallen
Dick Boschman meisjes E 6 tallen
Evelyn van Heumen meisjes E 6 tallen
Dick Boschman meisjes F
Julia van Borkum jongens E
Esther Jansen jongens E
Julia van Borkum jongens F
Esther Jansen jongens F
Junioren
Frédérique Stuurman meisjes A
Leonie Peer meisjes A
Wendy Hof meisjes B
Floor Hermans meisjes B
Mariëlle van den Corput meisjes C
Femke IJsseldijk meisjes D
Michel IJsseldijk meisjes D
Michael Smith prestatiecoördinator MA1, MA2, MB1, MB2 & MC1
Tijn Blokzijl prestatiecoördinator MC2, MD1 & MD3
Denzel Haverlag jongens A-D
Chris Vrouenraets jongens A-D
Anne-Meike Vervoort jongens A-D
Luc van Amelsfort prestatiecoördinator JA1 & JB1
Luuk Klootwijk prestatiecoördinator JC & JD
Boyd Stukker breedte lijn coördinator jongens
Senioren & Veteranen
Yori ten Tuijnte dames senioren en veterinnen
Miklós Rétei heren senioren en veteranen
Dick Boschman heren senioren en veteranen
Trimcommissie
Marc Scheers Voorzitter
Paul Beier Lid
Evelyn van Heumen Lid
Marin Kramer Lid
Floor Riethorst Lid
Volvo Techniekdagen
Melanie van Heumen Voorzitter
Jan Haverlag Lid
Thomas Mathijssen Lid
Luuk Klootwijk Lid
Toernooi commissies
Fleur Klootwijk c/d zaaltoernooi
Luuk Klootwijk Voorzitter D-Toernooi
Femke IJsseldijk Lid D-Toernooi
Fleur Klootwijk Lid D-Toernooi
Jasper van Lemel Lid D-Toernooi
Luuk Klootwijk Voorzitter Zaal toernooi
Bollekantje C-toernooi
Olivier Gerritsma Voorzitter Bollekantje C-toernooi
Petra Bottemanne Lid Bollekantje C-toernooi
Frank Rikken Lid Bollekantje C-toernooi
Marga Zaal Lid Bollekantje C-toernooi
Teun Driessen Lid Bollekantje C-toernooi
Pepijn Peters Lid Bollekantje C-toernooi
Bart Heuts Lid Bollekantje C-toernooi
Vrijwilligerscommissie
Elke Duthler Voorzitter
Luchiene de Vries Lid
Karin Peetjens Lid
Wedstrijdsecretariaat
Irma Nieuwenstein jeugd/elftallen
Suzan Mathlener senioren
Ester Romeijn Zaal