Aantal leden : 1003
2018 - HCM Arnhem

Commissies/vrijwilligers

Accommodatiecommissie
John Steijn Beheer clubhuis
Ed Kouthoofd Beheer accommodatie algemeen
Frank Rikken Voorzitter Beheer velden en buitenaccommodatie
Elke Duthler Lid Duurzame vereniging
Activiteitencommissie
Joyce de Ruiter Voorzitter
Robbin van Loo Lid
Haico Schönberger Lid
Arianne Aanstoot Lid
Miklós Rétei Lid
Lenneke Paijens Lid
Renske Mathlener Lid
Hilde Dijkstra Lid
Lieke Schőnberger Lid
Jeugdactiviteitencommissie
Carlijn van Alken Voorzitter
Romée Duthler Lid
Lisa Rikken Lid
Denzel Haverlag Lid
Fleur Klootwijk Lid
Pascal van der Veld Lid
Veerle van Deursen Lid
Arbitragecommissie
Rico Schaap voorzitter, indelingen 11-tallen, begeleiding en beoordelingen
Bernard Houterman Indelingen 11-tallen, begeleiding en beoordelingen
Martijn van Asperen Indelingen jongste jeugd, beoordeling, begeleiding, e-mail en herinneringen
Ans Snijder Opleidingen, begeleiding en beoordelingen
Barcommissie
John Steijn indeling bar zaterdag
Petra Bottemanne indeling bar zondag
Monique Eggink Lid
Communicatie
Mark Kamp Lid Communicatie Algemeen
Chantal Rikken Lid Social media en website
Frank Rikken Lid Website en app
Ledenadministratie
Sandra Hoogenbosch Ledenadministratie
Medische commissie
Henk Eggink Voorzitter EHBO/AED
Aniek Schipper Therapeut in opleiding (Cesar)
Jeffrey Rutten Fysiotherapeut
George van der Veld Mondletsel
Bert Bottemanne Atletisch vermogen
Ryanne Eggink Arts
Sponsorcommissie
Eline Lubbers Lid
Erik Rebergen Lid
Melanie van Heumen Secretaris
Strafcommissie
Estee Derkink Lid
Nazanin Ahmadi Mozafari Lid
Maikel van Loo Lid
Technische Commissie
Ramon Kemperman Voorzitter
Geert-Jan Mathijssen jongens A
Geert-Jan Mathijssen jongens B
Pim van Deursen jongens C
Pim van Deursen Jongens D
Ferdi Schönberger meisjes C
Otto Smits meisjes C
Tanja Ijsseldijk Meisjes D
Nienke Smit Meisjes D
Liesbeth Bouwhuis materiaalcommissaris
Frank Vestering meisjes A
Jessica Schuurmans zaal coordinator
Jongste Jeugd
Rachel Vestering Voorzitter
Frédérique Stuurman meisjes E 8 tallen
Irma Nieuwenstein Meisjes E 6 tallen
Anouk Swillens Jongens E
Heleen Joosten Jongens F
Anouk Pernot Hokkieschool
Esther Meijners Hokkieschool
Trimcommissie
Marc Scheers Voorzitter
Paul Beier Lid
Evelyn van Heumen Lid
Volvo Techniekdagen
Melanie van Heumen Voorzitter
Jan Haverlag Lid
Suzan Mathlener Lid
Thomas Mathijssen Lid
Luuk Klootwijk Lid
Anne-fleur Koster Lid
Toernooi commissies
Luuk Klootwijk Voorzitter D-Toernooi
Fleur Klootwijk Lid D-Toernooi
Jasper van Lemel Lid D-Toernooi
Luuk Klootwijk Voorzitter Zaal toernooi
Bollekantje C-toernooi
Olivier Gerritsma Voorzitter Bollekantje C-toernooi
Petra Bottemanne Lid Bollekantje C-toernooi
Frank Rikken Lid Bollekantje C-toernooi
Marga Zaal Lid Bollekantje C-toernooi
Wilke Gommans Lid Bollekantje C-toernooi
Wedstrijdsecretariaat
Rachel Vestering jeugd/jongste jeugd
Conny Dijkstra jeugd/elftallen
Irma Nieuwenstein senioren