Aantal leden : 1052
2019 - HCM Arnhem
Dit schema loopt van 20-5-2019 t/m 26-5-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 21:30 Keepers Trainingsgroep KGW1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C1 Koen Schaap
Luuk Klootwijk
KGW2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C2 Timo Schaap
Robin Hillebrink
KGZ3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C3 Tijn Blokzijl KGZ3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 Chris Vrouenraets
Denzel Haverlag
KGW2 - AB
17:30 - 18:45 Veldreservering KGW1 - AB Voorselectie MC
18:45 - 20:00 Veldreservering KGW1 - AB Voorselectie MB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Luuk Klootwijk
Koen Schaap
KGW2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 KGZ3 - AB
19:00 - 20:45 Meisjes B1 Tijn Blokzijl KGW2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Robin Hillebrink KGZ3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Denzel Haverlag KGZ4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Femke Ijsseldijk KGZ4 - CD
20:00 - 21:15 Veldreservering KGW1 - AB Voorselectie MA
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Jongens D2 KGZ4 - AB
16:45 - 18:00 Jongens D3 KGZ4 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes D2 KGW1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D4 KGW1 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes D5 KGW2 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D6 KGW2 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes D7 KGZ3 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D8 KGZ3 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B2 Erik Louwaard
Roy van Mechelen
KGZ3 - CD
18:00 - 19:45 Meisjes A2 Jenneke Hoppenreijs KGZ3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Juul Tak
Marloes Seigers
KGW1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Arnoud Prenger
Robin Hillebrink
KGW2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Lisa Rikken KGZ4 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C4 Sophie Gerritsen KGZ4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Boyd Stukker
Koen Schaap
KGW1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D3 Femke Ijsseldijk KGW2 - CD
19:30 - 21:30 Dames 1 Michael Smith
Marloes Seigers
KGW1
20:00 - 21:30 Dames 2 Frank Vestering KGW2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 3 Peter ten Tuynte KGZ3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 4 Henk Lieman KGZ3 - CD
20:00 - 21:30 Jong senioren D1 Arnoud Prenger KGW2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens E1 KGW1 - D
16:30 - 17:30 Jongens E2 KGW1 - D
16:30 - 17:30 Jongens E3 KGW1 - D
16:30 - 17:30 Meisjes E1 KGW1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes E2 KGW1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes E3 KGW1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes E4 KGW1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes E5 KGW1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes E6 KGW1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes E7 KGW1 - C
17:00 - 18:30 Jongens D1 Chris Vrouenraets
Denzel Haverlag
KGW2 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 KGW1 - D
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 KGW1 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 KGW1 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 KGW1 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 KGW1 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 KGW1 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 KGW1 - C
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Koen Schaap KGZ4 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C5 KGZ3 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C6 Timo Schaap KGZ3 - CD
17:45 - 19:15 Meisjes B4 Esther Jansen
Julia van Borkum
KGZ4 - AB
18:30 - 20:15 Jongens A1 Bert Bottemanne
Koen Schaap
KGW2 - CD
18:30 - 20:15 Jongens B1 Luuk Klootwijk KGW1 - AB
18:30 - 20:15 Meisjes A1 Max de Vocht KGW2 - AB
18:30 - 20:15 Meisjes B2 Alex Vrouenraets KGW1 - CD
18:45 - 20:00 Jongens C2 Chris Vrouenraets KGZ3 - AB
18:45 - 20:00 Jongens C3 Denzel Haverlag KGZ3 - CD
19:15 - 20:45 Dames 3 Frank Vestering KGZ4
19:15 - 20:45 Dames 4 KGZ4
19:15 - 20:45 Dames 5 KGZ4
19:15 - 20:45 Jong senioren D2 KGZ4
20:15 - 22:15 Heren 1 Olivier Gerritsma KGW1
20:30 - 22:00 Dames veteranen Zondag Bert Bottemanne KGZ3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Mark Schaap KGW2 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers Woensdag Frank Vestering KGZ4
20:30 - 22:00 Veteranen A KGZ3 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen B KGW2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Jongens D3 Arnoud Prenger KGZ4 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Boyd Stukker KGW1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Lisa Rikken
Juul Tak
KGW1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D4 Koen Schaap KGW2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D5 Sophie Gerritsen
Romée Duthler
KGW2 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D6 Tijn Blokzijl KGZ3 - CD
17:45 - 19:00 Jongens D2 Ruud Wildschut KGZ4 - CD
18:15 - 19:45 Jongens C1 Koen Schaap KGW2 - AB
18:15 - 19:45 Meisjes C2 Tijn Blokzijl KGW2 - CD
18:15 - 19:45 Meisjes C4 Timo Schaap KGZ3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B2 Simen van Lemel KGW1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Frank Vestering KGZ4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Juul Tak KGW1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Femke Ijsseldijk KGZ3 - AB
19:45 - 21:15 Meisjes B1 Tijn Blokzijl KGW2 - AB
19:45 - 21:15 Meisjes B3 Femke Ijsseldijk KGW2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Frank Vestering KGW1 - AB
20:00 - 21:30 Trimmers Donderdag Boyd Stukker KGW1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Keepers jongste jeugd Trainingsgroep KGZ4 - AB
16:30 - 17:30 5 stars 1 KGW1
16:30 - 17:30 5 stars 2 KGW1
16:30 - 17:30 Jongens F1 Philip van der Molen KGW2 - D
16:30 - 17:30 Jongens F2 Denzel Haverlag KGW2 - D
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 Pascal van der Veld KGZ3 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 8E4 Sophie Gerritsen KGZ3 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 8E5 Sanne Ijsseldijk KGZ3 - C
16:30 - 17:45 Meisjes D2 Esmee van der Veld
Robin Hillebrink
KGZ4 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes E7 Mila Smit KGZ3 - D
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Anne Geerdes KGW2 - A
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Britt de Werd KGW2 - A
16:30 - 17:30 Meisjes F3 Meike Ijsseldijk KGW2 - B
16:30 - 17:30 Meisjes F4 Kees Jan van Hees KGW2 - B
16:30 - 17:30 Meisjes F5 Roos van Slagmaat KGW2 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F6 Sara Hermens KGW2 - C
17:30 - 18:30 all stars 1 KGW1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Philip van der Molen KGZ3 - D
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 Alwin Nieuwenstein
Anne Schuurmans
KGZ3 - D
17:30 - 18:30 Jongens E1 Sophie Gerritsen
Anne Geerdes
KGZ3 - C
17:30 - 18:30 Jongens E2 Denzel Haverlag KGW2 - D
17:30 - 18:30 Jongens E3 Pascal van der Veld KGW2 - D
17:30 - 18:30 Jongens F3 KGW1 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Lisa Rikken
Romée Duthler
KGZ3 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Jada Telussa
Sanne Ijsseldijk
KGZ3 - B
17:30 - 18:30 Meisjes E1 Mila Smit KGW2 - A
17:30 - 18:30 Meisjes E2 Roos van Slagmaat KGW2 - A
17:30 - 18:30 Meisjes E3 Meike Ijsseldijk KGW2 - B
17:30 - 18:30 Meisjes E4 Britt de Werd KGW2 - B
17:30 - 18:30 Meisjes E5 Floris van Alken KGW2 - C
17:30 - 18:30 Meisjes E6 Sara Hermens KGW2 - C
17:30 - 18:30 Meisjes F7 KGW1 - A
17:30 - 18:30 Meisjes F8 KGW1 - A
17:30 - 18:30 Meisjes F9 KGW1 - B
17:45 - 19:00 Meisjes D7 Carlijn van Egten
Marlot Herstel
KGZ4 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D8 Yorick Hilbers KGZ4 - AB
19:00 - 20:30 Heren 2 Rens van der Burg KGZ3 - CD
19:00 - 20:30 Jong senioren D1 Frank Vestering KGW2 - CD
19:00 - 20:30 Jong senioren D2 Geert-Jan Mathijssen KGZ3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Bas Bijkerk KGW1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Max de Vocht
Rogier van der Maten
KGW1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Tijn Blokzijl KGW2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C5 Lucille Schmidt KGZ4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C6 Denzel Haverlag KGZ4 - CD
20:30 - 22:30 Dames 1 Michael Smith KGW1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Frank Vestering KGW2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 Nils de Bruijn KGZ3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 4 Martijn van Asperen KGZ4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 5 Frank Rikken KGZ4 - CD
20:30 - 22:30 Heren 1 Olivier Gerritsma KGW1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 Peter ten Tuynte KGW2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 4 Henk Lieman KGZ3 - AB