Aantal leden : 1044
2024 - HCM Arnhem

Dames 1

Ondersteuning Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Luc van Amelsfort
Assistent trainer coach Joris van Campenhout
Assistent trainer coach Olivier Gerritsma
Manager Frédérique Stuurman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Boxmeer D1 Civicum D1 12:45
Eemvallei D1 Mezen D1 12:45
Twente D1 Zevenaar D1 12:45
Beuningen D1 Bemmel D1 12:45
Apeldoorn D1 Arnhem D1 12:45
HCM D1 Leusden D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Apeldoorn D1 11 28 9 1 1
2 Eemvallei D1 11 27 9 0 2
3 Bemmel D1 11 25 8 1 2
4 HCM D1 11 25 8 1 2
5 Twente D1 11 17 5 2 4
6 Mezen D1 11 15 4 3 4
7 Zevenaar D1 11 15 4 3 4
8 Beuningen D1 11 14 4 2 5
9 Leusden D1 11 9 3 0 8
10 Civicum D1 11 8 2 2 7
11 Arnhem D1 11 4 1 1 9
12 Boxmeer D1 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 feb !Oefenwedstrijd Amersfoort - D1 n.n.b thuis - Til Arts veld (WATER)
3 mrt MHC Leusden D1 12:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
10 mrt AHC Velp D1 12:45 uit
15 mrt KNHB D1 20:30 thuis - Til Arts veld (WATER)
17 mrt MHC Bemmel 800 D1 12:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
24 mrt Apeldoorn D1 12:45 uit
7 apr MHCBeuningen D1 12:45 uit
14 apr H.C. Eemvallei D1 12:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
21 apr Hockey Club Twente D1 12:45 uit
26 mei MHC Boxmeer D1 12:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
2 jun C.M.H.C. CIVICUM D1 12:45 uit
9 jun Hockey Vereniging Zevenaar D1 12:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
16 jun MHC De Mezen D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Civicum D1 Boxmeer D1 (2-1)final
Leusden D1 HCM D1 (1-4)final
Arnhem D1 Apeldoorn D1 (1-4)final
Bemmel D1 Beuningen D1 (2-1)final
Zevenaar D1 Twente D1 (3-3)final
Mezen D1 Eemvallei D1 (0-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Boxmeer D1 Zevenaar D1 (0-1)final
Eemvallei D1 Leusden D1 (3-1)final
Twente D1 Mezen D1 (1-4)final
Beuningen D1 Civicum D1 (3-3)final
Apeldoorn D1 Bemmel D1 (2-2)final
HCM D1 Arnhem D1 (6-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Bemmel D1 HCM D1 (4-0)final
Mezen D1 Boxmeer D1 (5-2)final
Leusden D1 Twente D1 (1-2)final
Arnhem D1 Eemvallei D1 (1-4)final
Apeldoorn D1 Beuningen D1 (3-2)final
Zevenaar D1 Civicum D1 (3-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Boxmeer D1 Leusden D1 (2-8)final
Civicum D1 Mezen D1 (2-2)final
HCM D1 Apeldoorn D1 (3-1)final
Eemvallei D1 Bemmel D1 (4-2)final
Twente D1 Arnhem D1 (3-0)final
Beuningen D1 Zevenaar D1 (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Leusden D1 Civicum D1 (2-0)final
Arnhem D1 Boxmeer D1 (2-2)final
HCM D1 Beuningen D1 (1-0)final
Mezen D1 Zevenaar D1 (3-3)final
Apeldoorn D1 Eemvallei D1 (2-1)final
Bemmel D1 Twente D1 (4-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Zevenaar D1 Leusden D1 (2-1)final
Twente D1 Apeldoorn D1 (1-2)final
Boxmeer D1 Bemmel D1 (2-3)final
Beuningen D1 Mezen D1 (2-1)final
Eemvallei D1 HCM D1 (2-1)final
Civicum D1 Arnhem D1 (5-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Arnhem D1 Zevenaar D1 (2-4)final
Bemmel D1 Civicum D1 (1-0)final
HCM D1 Twente D1 (4-1)final
Eemvallei D1 Beuningen D1 (6-1)final
Leusden D1 Mezen D1 (1-2)final
Apeldoorn D1 Boxmeer D1 (5-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Civicum D1 Apeldoorn D1 (1-2)final
Zevenaar D1 Bemmel D1 (3-4)final
Beuningen D1 Leusden D1 (4-1)final
Twente D1 Eemvallei D1 (3-1)final
Boxmeer D1 HCM D1 (1-2)final
Mezen D1 Arnhem D1 (3-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Arnhem D1 Leusden D1 (1-0)final
Bemmel D1 Mezen D1 (4-2)final
Eemvallei D1 Boxmeer D1 (5-1)final
Twente D1 Beuningen D1 (5-1)final
Apeldoorn D1 Zevenaar D1 (5-0)final
HCM D1 Civicum D1 (4-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Leusden D1 Bemmel D1 (2-1)final
Arnhem D1 Beuningen D1 (0-3)final
Civicum D1 Eemvallei D1 (1-2)final
Zevenaar D1 HCM D1 (0-4)final
Mezen D1 Apeldoorn D1 (0-2)final
Boxmeer D1 Twente D1 (3-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Twente D1 Civicum D1 (2-0)final
Apeldoorn D1 Leusden D1 (4-0)final
HCM D1 Mezen D1 (1-1)final
Eemvallei D1 Zevenaar D1 (6-2)final
Beuningen D1 Boxmeer D1 (3-2)final
Bemmel D1 Arnhem D1 (7-1)final