Aantal leden : 1032
2022 - HCM Arnhem

Dames 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Bert Bottemanne
Trainer Bert Bottemanne
Aanvoerder Liesbeth Bouwhuis
Manager Wendy Hof

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Arnhem D30-1 Beuningen D30-1 10:00
Wageningen D30-2 HCM D30-1 10:00
Dieren D30-1 Upward D30-2 10:45
Bemmel D30-1 Union D30-2 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Union D30-2 9 27 9 0 0
2 Bemmel D30-1 9 22 7 1 1
3 Beuningen D30-1 9 21 7 0 2
4 Arnhem D30-1 8 9 2 3 3
5 Upward D30-2 9 6 1 3 5
6 HCM D30-1 8 5 1 2 5
7 Dieren D30-1 9 5 1 2 6
8 Wageningen D30-2 9 4 1 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 dec WMHC D30-2 10:00 uit
12 mrt MHC Dieren D30-1 n.n.b uit
19 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D30-2 n.n.b thuis
26 mrt MHCBeuningen D30-1 n.n.b uit
2 apr Union D30-2 n.n.b thuis
16 apr MHC Bemmel 800 D30-1 n.n.b uit
23 apr WMHC D30-2 n.n.b thuis
14 mei AHC Velp D30-1 n.n.b uit
21 mei MHC Dieren D30-1 n.n.b thuis
4 jun Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D30-2 n.n.b uit
11 jun MHCBeuningen D30-1 n.n.b thuis
18 jun Union D30-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Dieren D30-1 Union D30-2 (0-10)final
Bemmel D30-1 HCM D30-1 (4-1)final
Wageningen D30-2 Beuningen D30-1 (1-4)final
Arnhem D30-1 Upward D30-2 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Beuningen D30-1 Arnhem D30-1 (1-0)final
HCM D30-1 Wageningen D30-2 (0-2)final
Union D30-2 Bemmel D30-1 (1-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Upward D30-2 Union D30-2 (0-2)final
Wageningen D30-2 Bemmel D30-1 (0-7)final
Dieren D30-1 Beuningen D30-1 (1-3)final
Arnhem D30-1 HCM D30-1 (5-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Bemmel D30-1 Arnhem D30-1 (10-0)final
Beuningen D30-1 Upward D30-2 (3-1)final
Union D30-2 Wageningen D30-2 (8-0)final
HCM D30-1 Dieren D30-1 (2-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Upward D30-2 HCM D30-1 (0-0)final
Beuningen D30-1 Union D30-2 (1-4)final
Dieren D30-1 Bemmel D30-1 (0-2)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
HCM D30-1 Beuningen D30-1 (1-2)final
Upward D30-2 Dieren D30-1 (4-4)final
Arnhem D30-1 Wageningen D30-2 (1-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Bemmel D30-1 Upward D30-2 (5-0)final
Wageningen D30-2 Dieren D30-1 (1-2)final
Arnhem D30-1 Union D30-2 (0-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Beuningen D30-1 Bemmel D30-1 (0-2)final
Dieren D30-1 Arnhem D30-1 (2-2)final
Union D30-2 HCM D30-1 (1-0)scheduled
Upward D30-2 Wageningen D30-2 (2-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Beuningen D30-1 Wageningen D30-2 (2-1)final
Union D30-2 Dieren D30-1 (7-1)final
HCM D30-1 Bemmel D30-1 (0-0)scheduled
Upward D30-2 Arnhem D30-1 (1-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Beuningen D30-1 Dieren D30-1 (5-0)final
Bemmel D30-1 Wageningen D30-2 (3-0)final
Union D30-2 Upward D30-2 (5-0)final