Aantal leden : 1032
2022 - HCM Arnhem

ZAALBLOK

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 dec ZAAL Overbetuwe MO18-1 Bemmel MO18-1 16:35 thuis
11 dec ZAAL Wageningen MO14-1 Doetinchem MO14-1 17:35 thuis
11 dec ZAAL Overbetuwe MO14-3 Zevenaar MO14-4 10:20 thuis
11 dec ZAAL Nijmegen MO14-3 Union MO14-2 thuis
11 dec ZAAL Overbetuwe MO18-1 Bemmel MO18-1 thuis
11 dec ZAAL Nijmegen MO14-3 Union MO14-2 14:05 thuis
11 dec ZAAL Wageningen MO14-1 Doetinchem MO14-1 17:35 thuis
17 dec ZAAL Overbetuwe MO16-4 Bemmel MO16-4 15:20 thuis
17 dec ZAAL Ede MO16-3 Arnhem MO16-3 15:20 thuis
17 dec ZAAL Overbetuwe JO18-1 Beuningen JO18-1 thuis
17 dec ZAAL Ede MO16-3 Arnhem MO16-3 thuis
17 dec ZAAL Overbetuwe MO16-4 Bemmel MO16-4 thuis
17 dec ZAAL Nijmegen JO12-3 Nijmegen JO12-4 thuis
17 dec ZAAL Wageningen MO16-12-C Apeldoorn MO16-12-C thuis
17 dec ZAAL Ede MO16-1 Wijchen MO16-1 12:50 thuis
17 dec ZAAL Druten MO12-1 Bemmel MO12-2 thuis
17 dec ZAAL Wageningen MO16-12-C Apeldoorn MO16-12-C 10:20 thuis
17 dec ZAAL Druten MO12-1 Bemmel MO12-2 10:20 thuis
17 dec ZAAL Overbetuwe JO18-1 Beuningen JO18-1 17:50 thuis
17 dec ZAAL Nijmegen JO12-3 Nijmegen JO12-4 12:50 thuis
18 dec ZAAL Doetinchem MO16-2 Nijmegen MO16-3 15:05 thuis
18 dec ZAAL Nijmegen MO14-8 Overbetuwe MO14-4 10:20 thuis
18 dec ZAAL Doetinchem MO16-2 Nijmegen MO16-3 thuis
18 dec ZAAL Nijmegen MO14-8 Overbetuwe MO14-4 thuis
7 jan ZAAL Union MO16-12-C Deventer MO16-12-C thuis
7 jan ZAAL Beuningen MO16-1 Ede MO16-1 thuis
7 jan ZAAL Zevenaar MO14-1 Arnhem MO14-12-C thuis
7 jan ZAAL Doetinchem MO12-2 Dieren MO12-2 thuis
7 jan ZAAL Union JO14-1 Nijmegen JO14-2 thuis
7 jan ZAAL Zevenaar JO14-1 Nijmegen JO14-2 thuis
7 jan ZAAL Union JO14-1 Nijmegen JO14-1 thuis
7 jan ZAAL Wijchen JO14-1 Nijmegen JO14-1 thuis
7 jan ZAAL Ares H2 Wijchen H2 thuis
7 jan ZAAL Ares H2 Wijchen H2 thuis
7 jan ZAAL Doetinchem MO18-1 Ares MO18-1 thuis
7 jan ZAAL Union MO16-12-C Deventer MO16-12-C 17:50 thuis
7 jan ZAAL Beuningen MO16-1 Ede MO16-1 12:50 thuis
7 jan ZAAL Doetinchem MO18-1 Ares MO18-1 15:20 thuis
7 jan ZAAL Ares H2 Wijchen H2 17:50 thuis
7 jan ZAAL Union JO14-1 Nijmegen JO14-2 16:10 thuis
7 jan ZAAL Zevenaar JO14-1 Nijmegen JO14-2 15:20 thuis
7 jan ZAAL Union JO14-1 Nijmegen JO14-1 14:30 thuis
7 jan ZAAL Wijchen JO14-1 Nijmegen JO14-1 12:50 thuis
7 jan ZAAL Doetinchem MO12-2 Dieren MO12-2 10:20 thuis
7 jan ZAAL Zevenaar MO14-1 Arnhem MO14-12-C 10:20 thuis
8 jan ZAAL Nijmegen MO16-7 Arnhem MO16-4 17:30 thuis
8 jan ZAAL Ares D5 Zwolle D5 12:40 thuis
8 jan ZAAL Kromhouters MO10-2 Bemmel MO10-3 12:40 thuis
8 jan ZAAL Flevoland H2 Wijchen H2 12:50 thuis
8 jan ZAAL Ares D5 Mezen D3 thuis
8 jan ZAAL Bemmel JO10-1 Upward JO10-1 14:40 thuis
8 jan ZAAL Bemmel JO10-1 Kromhouters JO10-1 15:20 thuis
8 jan ZAAL Union D12 Apeliotes D5 thuis
8 jan ZAAL Union D12 Apeliotes D5 thuis
8 jan ZAAL Union D12 Apeliotes D5 10:20 thuis
8 jan ZAAL Ares D5 Mezen D3 11:50 thuis
8 jan ZAAL Wageningen MO16-1 Nijmegen MO16-1 10:20 thuis
8 jan ZAAL Nijmegen MO16-7 Arnhem MO16-4 thuis
8 jan ZAAL Flevoland H2 Wijchen H2 thuis
8 jan ZAAL Bemmel JO10-1 Upward JO10-1 thuis
8 jan ZAAL Bemmel JO10-1 Kromhouters JO10-1 thuis
8 jan ZAAL Flevoland H2 Wijchen H2 thuis
8 jan ZAAL Kromhouters MO10-2 Bemmel MO10-3 thuis
8 jan ZAAL Wageningen MO16-1 Nijmegen MO16-1 thuis
14 jan ZAAL Nijmegen MO16-5 Bemmel MO16-2 thuis
14 jan ZAAL Wijchen JO18-1 Zevenaar JO18-1 15:20 thuis
14 jan ZAAL Deventer MO14-12-C Ares MO14-12-C 10:20 thuis
14 jan ZAAL Nijmegen MO16-5 Bemmel MO16-2 12:50 thuis
14 jan ZAAL Deventer MO14-12-C Ares MO14-12-C 10:20 thuis
15 jan ZAAL Beuningen MO10-1 Bemmel MO10-2 thuis
15 jan ZAAL Wageningen JO14-1 Zutphen JO14-3 16:35 thuis
15 jan ZAAL Beuningen MO10-1 Bemmel MO10-2 14:25 thuis
15 jan ZAAL Union MO12-12-C Wageningen MO12-12-C 10:20 thuis
15 jan ZAAL Dieren MO16-1 Arnhem MO16-3 thuis
15 jan ZAAL Union MO12-12-C Wageningen MO12-12-C thuis
15 jan ZAAL Union MO12-12-C Wageningen MO12-12-C thuis
15 jan ZAAL Wageningen JO14-1 Zutphen JO14-3 thuis
15 jan ZAAL Dieren MO18-1 Nijmegen MO18-5 thuis
15 jan ZAAL Dieren MO18-1 Nijmegen MO18-5 thuis
15 jan ZAAL Oosterbeek DO25-1 Union DO25-1 12:50 thuis
15 jan ZAAL Dieren MO18-1 Nijmegen MO18-5 17:35 thuis
15 jan ZAAL Dieren MO16-1 Arnhem MO16-3 15:05 thuis
21 jan ZAAL QZ H1 Beuningen H1 thuis
21 jan ZAAL Bully H1 Ede H1 thuis
21 jan ZAAL Beuningen H1 Bully H1 thuis
21 jan ZAAL Arnhem JO10-1 Ede JO10-1 thuis
21 jan ZAAL Ede JO10-1 Mezen JO10-1 thuis
21 jan ZAAL Doetinchem MO16-2 Arnhem MO16-2 thuis
21 jan ZAAL Union MO14-5 Bemmel MO14-4 thuis
21 jan ZAAL Union MO14-5 Bemmel MO14-4 10:20 thuis
21 jan ZAAL Doetinchem MO16-2 Arnhem MO16-2 12:50 thuis
21 jan ZAAL QZ H1 Beuningen H1 13:50 thuis
21 jan ZAAL Bully H1 Ede H1 14:40 thuis
21 jan ZAAL Beuningen H1 Bully H1 12:10 thuis
21 jan ZAAL Arnhem JO10-1 Ede JO10-1 10:50 thuis
21 jan ZAAL Ede JO10-1 Mezen JO10-1 10:10 thuis
22 jan ZAAL Upward MO12-2 Overbetuwe MO12-1 13:40 thuis
22 jan ZAAL Wageningen MO12-12-C Overbetuwe MO12-1 12:50 thuis
22 jan ZAAL Bemmel MO16-1 Wageningen MO16-1 17:35 thuis
22 jan ZAAL Bemmel MO16-1 Wageningen MO16-1 thuis
22 jan ZAAL Upward MO12-2 Overbetuwe MO12-1 thuis
22 jan ZAAL Wageningen MO12-12-C Overbetuwe MO12-1 thuis
22 jan ZAAL Upward MO12-2 Overbetuwe MO12-1 thuis
22 jan ZAAL Wageningen MO12-12-C Overbetuwe MO12-1 thuis
28 jan ZAAL Flevoland H2 Ares H2 thuis
28 jan ZAAL Flevoland H2 Ares H2 thuis
28 jan ZAAL Druten JO18-1 Doetinchem JO18-1 13:35 thuis
28 jan ZAAL Flevoland H2 Ares H2 16:05 thuis
29 jan ZAAL Wageningen JO14-1 Apeldoorn JO14-2 17:35 thuis
29 jan ZAAL Union JO18-1 Ede JO18-1 12:50 thuis
29 jan ZAAL Wijchen JO16-1 Oosterbeek JO16-2 10:20 thuis
29 jan ZAAL Nijmegen JO12-2 Overbetuwe JO12-1 15:05 thuis
29 jan ZAAL Overbetuwe MO12-2 Oosterbeek MO12-4 14:35 thuis
29 jan ZAAL Wageningen MO12-2 Oosterbeek MO12-4 16:15 thuis
29 jan ZAAL Wageningen JO14-1 Apeldoorn JO14-2 thuis
29 jan ZAAL Upward MO12-5 Overbetuwe MO12-3 thuis
29 jan ZAAL Wageningen MO12-2 Overbetuwe MO12-3 thuis
29 jan ZAAL Overbetuwe MO12-2 Oosterbeek MO12-4 thuis
29 jan ZAAL Wageningen MO12-2 Oosterbeek MO12-4 thuis
29 jan ZAAL Upward MO12-5 Overbetuwe MO12-3 17:05 thuis
29 jan ZAAL Wageningen MO12-2 Overbetuwe MO12-3 17:55 thuis
29 jan ZAAL Nijmegen JO12-2 Overbetuwe JO12-1 thuis
29 jan ZAAL Wijchen JO16-1 Oosterbeek JO16-2 thuis
29 jan ZAAL Union JO18-1 Ede JO18-1 thuis
4 feb ZAAL Dieren MO18-1 Nijmegen MO18-5 17:50 thuis
4 feb ZAAL Doetinchem MO14-2 Zevenaar MO14-1 13:00 thuis
4 feb ZAAL Wageningen MO10-1 Kromhouters MO10-1 thuis
4 feb ZAAL Kromhouters MO10-1 Arnhem MO10-1 thuis
4 feb ZAAL Union JO16-12-C Beuningen JO16-1 thuis
4 feb ZAAL Dieren MO18-1 Nijmegen MO18-5 thuis
4 feb ZAAL Nijmegen MO18-2 Overbetuwe MO18-1 thuis
4 feb ZAAL Dieren MO18-1 Nijmegen MO18-5 thuis
4 feb ZAAL Wageningen MO10-1 Kromhouters MO10-1 10:10 thuis
4 feb ZAAL Kromhouters MO10-1 Arnhem MO10-1 10:50 thuis
4 feb ZAAL Nijmegen MO18-2 Overbetuwe MO18-1 15:20 thuis
4 feb ZAAL Doetinchem MO14-2 Zevenaar MO14-1 thuis
4 feb ZAAL Union JO16-12-C Beuningen JO16-1 12:50 thuis
5 feb ZAAL Wijchen H2 Flevoland H2 17:20 thuis
5 feb ZAAL Ede MO10-1 Bemmel MO10-2 thuis
5 feb ZAAL Ede MO10-1 Bemmel MO10-2 10:10 thuis
5 feb ZAAL Ede MO12-12-C Bemmel MO12-2 12:20 thuis
5 feb ZAAL Bemmel MO12-6 Oosterbeek MO12-5 14:50 thuis
5 feb ZAAL Wijchen H2 Flevoland H2 thuis
5 feb ZAAL Wijchen H2 Flevoland H2 thuis
5 feb ZAAL Ede MO12-12-C Bemmel MO12-2 thuis
5 feb ZAAL Bemmel MO12-6 Oosterbeek MO12-5 thuis
11 feb ZAAL Bemmel MO14-1 Wageningen MO14-1 12:20 thuis
11 feb ZAAL Bemmel MO10-1 Bemmel MO10-3 thuis
11 feb ZAAL Bemmel MO10-1 Bemmel MO10-3 10:10 thuis
11 feb ZAAL Bemmel DO25-2 Oosterbeek DO25-1 14:50 thuis
11 feb ZAAL Bemmel MO14-1 Wageningen MO14-1 12:20 thuis
12 feb ZAAL Upward JO12-2 Union JO12-1 12:50 thuis
12 feb ZAAL Mezen MO14-12-C Ares MO14-12-C 12:50 thuis
12 feb ZAAL Mezen MO14-12-C Ares MO14-12-C 12:50 thuis
12 feb ZAAL Arnhem MO18-1 Ares MO18-1 18:05 thuis
12 feb ZAAL Upward MO12-7 Zutphen MO12-4 10:20 thuis
12 feb ZAAL Wageningen MO12-4 Ede MO12-3 10:20 thuis
12 feb ZAAL Beuningen MO16-2 Bemmel MO16-2 17:50 thuis
12 feb ZAAL Dieren MO14-2 Oosterbeek MO14-3 15:20 thuis
12 feb ZAAL Doetinchem MO14-4 Arnhem MO14-4 15:35 thuis
12 feb ZAAL Beuningen MO16-2 Bemmel MO16-2 thuis
12 feb ZAAL Dieren MO14-2 Oosterbeek MO14-3 thuis
12 feb ZAAL Doetinchem MO14-4 Arnhem MO14-4 thuis
12 feb ZAAL Dieren MO14-2 Oosterbeek MO14-3 thuis
12 feb ZAAL Doetinchem MO14-4 Arnhem MO14-4 thuis
12 feb ZAAL Upward MO12-7 Zutphen MO12-4 thuis
12 feb ZAAL Wageningen MO12-4 Ede MO12-3 thuis
12 feb ZAAL Upward JO12-2 Union JO12-1 thuis
12 feb ZAAL Arnhem MO18-1 Ares MO18-1 thuis

Uitslagen