Aantal leden : 953
2020 - HCM Arnhem

Heren 1

Ondersteuning Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Luc van Amelsfort
Assistent trainer coach Olivier Gerritsma
Manager Michel IJsseldijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Ares H1 Twente H1
Arnhem H1 Flevoland H1
Civicum H1 Hondsrug H1
Drienerlo H1 Graspiepers H1
HCM H1 Oosterbeek H1
Zutphen H1 Nijkerk H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HCM H1 6 18 6 0 0
2 Hondsrug H1 6 16 5 1 0
3 Drienerlo H1 6 15 5 0 1
4 Flevoland H1 6 12 4 0 2
5 Oosterbeek H1 6 9 3 0 3
6 Ares H1 6 9 3 0 3
7 Nijkerk H1 6 6 2 0 4
8 Civicum H1 5 6 2 0 3
9 Arnhem H1 6 5 1 2 3
10 Twente H1 5 3 1 0 4
11 Graspiepers H1 6 2 0 2 4
12 Zutphen H1 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt M.H.C. Oosterbeek H1 n.n.b thuis
14 mrt de Graspiepers H1 n.n.b uit
21 mrt Hockey Club Twente H1 n.n.b thuis
28 mrt DHC Drienerlo H1 n.n.b uit
11 apr HC Ares H1 n.n.b uit
18 apr MHCZutphen H1 n.n.b thuis
25 apr C.M.H.C. CIVICUM H1 n.n.b uit
16 mei AHC Velp H1 n.n.b thuis
30 mei Flevoland H1 n.n.b uit
6 jun Hockeyclub De Hondsrug H1 n.n.b thuis
13 jun Nijkerk H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Flevoland H1 Arnhem H1 3-0
Twente H1 Ares H1 0-4
Oosterbeek H1 HCM H1 1-2
Graspiepers H1 Drienerlo H1 2-9
Nijkerk H1 Zutphen H1 10-0
Hondsrug H1 Civicum H1 4-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Zutphen H1 Oosterbeek H1 2-8
Ares H1 Flevoland H1 3-1
Arnhem H1 Hondsrug H1 2-2
Civicum H1 Nijkerk H1 4-3
HCM H1 Graspiepers H1 11-2
Drienerlo H1 Twente H1 5-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Nijkerk H1 Arnhem H1 3-1
Graspiepers H1 Zutphen H1 1-1
Drienerlo H1 Ares H1 5-2
Hondsrug H1 Flevoland H1 5-2
Twente H1 HCM H1 0-1
Oosterbeek H1 Civicum H1 8-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
HCM H1 Drienerlo H1 4-1
Zutphen H1 Twente H1 0-1
Ares H1 Hondsrug H1 1-2
Arnhem H1 Oosterbeek H1 3-4
Civicum H1 Graspiepers H1 2-1
Flevoland H1 Nijkerk H1 1-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Oosterbeek H1 Flevoland H1 2-5
Graspiepers H1 Arnhem H1 5-5
Drienerlo H1 Zutphen H1 3-1
Nijkerk H1 Hondsrug H1 1-4
HCM H1 Ares H1 2-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Zutphen H1 HCM H1 0-8
Hondsrug H1 Oosterbeek H1 5-2
Flevoland H1 Graspiepers H1 4-3
Ares H1 Nijkerk H1 1-0
Civicum H1 Drienerlo H1 2-3
Arnhem H1 Twente H1 5-4