Aantal leden : 997
2019 - HCM Arnhem

Heren 1

Ondersteuning Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Luc van Amelsfort
Assistent trainer coach Edzard Grijpma
Looptrainer Bert Bottemanne
Manager Hans Vrouenraets

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Arnhem H1 HCM H1 14:45
Civicum H1 Doetinchem H1 14:45
Dash H1 Drienerlo H1 14:45
Hondsrug H1 Ares H1 14:45
Steenwijk H1 Flevoland H1 14:45
Zutphen H1 Oosterbeek H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Doetinchem H1 10 30 10 0 0
2 HCM H1 10 23 7 2 1
3 Drienerlo H1 10 20 6 2 2
4 Ares H1 10 18 6 0 4
5 Civicum H1 10 18 5 3 2
6 Arnhem H1 10 16 5 1 4
7 Flevoland H1 10 13 3 4 3
8 Oosterbeek H1 10 12 3 3 4
9 Hondsrug H1 10 10 3 1 6
10 Dash H1 10 5 1 2 7
11 Zutphen H1 10 4 1 1 8
12 Steenwijk H1 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov AHC Velp H1 14:45 uit
8 mrt M.H.C. Oosterbeek H1 14:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
15 mrt HC Ares H1 n.n.b uit
22 mrt DHC Drienerlo H1 14:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
29 mrt Flevoland H1 n.n.b uit
5 apr Doetinchemse Hockey Club H1 14:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
19 apr C.M.H.C. CIVICUM H1 n.n.b uit
10 mei Steenwijk H1 14:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
17 mei MHC Dash H1 n.n.b uit
24 mei Hockeyclub De Hondsrug H1 14:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
7 jun MHCZutphen H1 n.n.b uit
14 jun AHC Velp H1 14:45 thuis - Til Arts veld (WATER)

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Drienerlo H1 Hondsrug H1 3-4
Doetinchem H1 Steenwijk H1 8-1
Civicum H1 Arnhem H1 4-1
Flevoland H1 Dash H1 3-0
Ares H1 Zutphen H1 2-1
Oosterbeek H1 HCM H1 1-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Hondsrug H1 Flevoland H1 3-4
Zutphen H1 Drienerlo H1 0-5
Steenwijk H1 Civicum H1 1-5
Dash H1 Doetinchem H1 3-4
Arnhem H1 Oosterbeek H1 3-2
HCM H1 Ares H1 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Doetinchem H1 Hondsrug H1 6-2
Drienerlo H1 HCM H1 1-1
Civicum H1 Dash H1 8-0
Steenwijk H1 Arnhem H1 3-4
Ares H1 Oosterbeek H1 1-4
Flevoland H1 Zutphen H1 4-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Arnhem H1 Ares H1 1-2
Oosterbeek H1 Drienerlo H1 2-4
Hondsrug H1 Civicum H1 2-4
HCM H1 Flevoland H1 4-2
Zutphen H1 Doetinchem H1 1-6
Dash H1 Steenwijk H1 3-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Civicum H1 Zutphen H1 6-2
Steenwijk H1 Hondsrug H1 3-6
Flevoland H1 Oosterbeek H1 1-1
Doetinchem H1 HCM H1 5-3
Drienerlo H1 Ares H1 5-2
Dash H1 Arnhem H1 3-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Arnhem H1 Drienerlo H1 2-4
Zutphen H1 Steenwijk H1 2-1
Hondsrug H1 Dash H1 5-2
Ares H1 Flevoland H1 3-2
Oosterbeek H1 Doetinchem H1 2-11
HCM H1 Civicum H1 2-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Civicum H1 Oosterbeek H1 4-4
Steenwijk H1 HCM H1 0-6
Dash H1 Zutphen H1 5-3
Hondsrug H1 Arnhem H1 2-3
Flevoland H1 Drienerlo H1 1-1
Doetinchem H1 Ares H1 6-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Arnhem H1 Flevoland H1 2-2
HCM H1 Dash H1 5-0
Drienerlo H1 Doetinchem H1 2-5
Ares H1 Civicum H1 2-1
Zutphen H1 Hondsrug H1 2-2
Oosterbeek H1 Steenwijk H1 5-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Steenwijk H1 Ares H1 1-2
Doetinchem H1 Flevoland H1 2-1
Civicum H1 Drienerlo H1 2-3
Zutphen H1 Arnhem H1 2-3
Dash H1 Oosterbeek H1 3-3
Hondsrug H1 HCM H1 3-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
HCM H1 Zutphen H1 3-2
Flevoland H1 Civicum H1 1-1
Ares H1 Dash H1 3-1
Oosterbeek H1 Hondsrug H1 9-1
Drienerlo H1 Steenwijk H1 2-0
Doetinchem H1 Arnhem H1 6-1