Aantal leden : 1008
2020 - HCM Arnhem

Dames veteranen zondag

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Bert Bottemanne
Aanvoerder Liesbeth Bouwhuis
Aanvoerder Wendy Hof

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HCM DA Overbetuwe DA 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Upward DB 10 30 10 0 0
2 Dieren DA 10 18 5 3 2
3 Wageningen DB 10 17 5 2 3
4 Upward DC 10 16 5 1 4
5 Apeldoorn DB 10 16 5 1 4
6 Overbetuwe DA 9 15 4 3 2
7 HCM DA 9 13 4 1 4
8 Nijmegen DA 10 12 3 3 4
9 Beuningen DB 10 10 3 1 6
10 Apeldoorn DA 10 9 2 3 5
11 Oosterbeek DB 10 9 2 3 5
12 Kromhouters DB 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
16 feb HCOB - Hockeyclub Overbetuwe DA 13:00 thuis - Veld 2 (WATER)
8 mrt M.H.C. Oosterbeek DB n.n.b uit
15 mrt MHC Dieren DA 12:50 thuis - Veld 2 (WATER)
22 mrt THCC De Kromhouters DB n.n.b uit
29 mrt NMHC Nijmegen DA n.n.b thuis
5 apr Apeldoorn DA n.n.b thuis
19 apr WMHC DB n.n.b uit
26 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward DC n.n.b uit
10 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward DB n.n.b thuis
17 mei HCOB - Hockeyclub Overbetuwe DA n.n.b uit
24 mei Apeldoorn DB n.n.b thuis
7 jun MHCBeuningen DB n.n.b uit
14 jun Arnhemse Mixed Hockey Club Upward DC n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HCM DA Oosterbeek DB 5-0
Apeldoorn DA Upward DC 1-0
Wageningen DB Beuningen DB 3-1
Upward DB Apeldoorn DB 2-1
Overbetuwe DA Nijmegen DA 1-1
Kromhouters DB Dieren DA 0-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Apeldoorn DB Overbetuwe DA 0-2
Beuningen DB Upward DB 0-5
Upward DC Wageningen DB 0-2
Oosterbeek DB Apeldoorn DA 2-1
Dieren DA HCM DA 6-1
Nijmegen DA Kromhouters DB 3-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Overbetuwe DA Beuningen DB 1-2
Upward DB Upward DC 5-0
Wageningen DB Oosterbeek DB 0-0
Apeldoorn DA Dieren DA 1-1
HCM DA Kromhouters DB 5-0
Apeldoorn DB Nijmegen DA 5-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Kromhouters DB Apeldoorn DA 0-4
Dieren DA Wageningen DB 1-0
Oosterbeek DB Upward DB 1-5
Upward DC Overbetuwe DA 1-1
Beuningen DB Apeldoorn DB 0-1
Nijmegen DA HCM DA 2-2
WOENSDAG 2 OKTOBER 2019
Beuningen DB Nijmegen DA 0-1
Oosterbeek DB Apeldoorn DB 2-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Apeldoorn DB Upward DC 2-1
Overbetuwe DA Oosterbeek DB 1-0
Upward DB Dieren DA 2-0
Wageningen DB Kromhouters DB 4-1
Apeldoorn DA HCM DA 1-2
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Upward DC Beuningen DB 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Kromhouters DB Upward DB 0-5
HCM DA Wageningen DB 0-6
Nijmegen DA Apeldoorn DA 2-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Dieren DA Overbetuwe DA 4-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Wageningen DB Apeldoorn DA 2-2
Overbetuwe DA Kromhouters DB 1-0
Apeldoorn DB Dieren DA 0-8
Beuningen DB Oosterbeek DB 1-2
Upward DC Nijmegen DA 2-0
Upward DB HCM DA 8-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Nijmegen DA Wageningen DB 1-2
Oosterbeek DB Upward DC 0-2
Dieren DA Beuningen DB 2-2
Apeldoorn DA Upward DB 0-10
Kromhouters DB Apeldoorn DB 0-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Upward DB Wageningen DB 3-1
Beuningen DB Kromhouters DB 2-1
Upward DC Dieren DA 2-1
Oosterbeek DB Nijmegen DA 0-0
Overbetuwe DA Apeldoorn DA 0-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Dieren DA Oosterbeek DB 2-1
Kromhouters DB Upward DC (0-2)TEMP_RESULT
HCM DA Beuningen DB 0-1
Apeldoorn DA Apeldoorn DB 1-3
Upward DB Nijmegen DA 3-0
Wageningen DB Overbetuwe DA 0-2
WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
Apeldoorn DB HCM DA 1-3