Aantal leden : 1077
2024 - HCM Arnhem

Dames 1

Ondersteuning Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Luc van Amelsfort
Assistent trainer coach Joris van Campenhout
Assistent trainer coach Olivier Gerritsma
Manager Frédérique Stuurman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leusden D1 Arnhem D1 12:45
Boxmeer D1 Eemvallei D1 12:45
Civicum D1 HCM D1 12:45
Zevenaar D1 Apeldoorn D1 12:45
Mezen D1 Bemmel D1 12:45
Beuningen D1 Twente D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Apeldoorn D1 20 53 17 2 1
2 Bemmel D1 19 45 14 3 2
3 Eemvallei D1 19 40 13 1 5
4 HCM D1 19 38 12 2 5
5 Leusden D1 19 30 10 0 9
6 Twente D1 19 27 8 3 8
7 Zevenaar D1 19 22 6 4 9
8 Beuningen D1 19 21 6 3 10
9 Civicum D1 19 20 6 2 11
10 Mezen D1 20 16 4 4 12
11 Boxmeer D1 19 12 3 3 13
12 Arnhem D1 19 7 2 1 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun C.M.H.C. CIVICUM D1 12:45 uit
9 jun Hockey Vereniging Zevenaar D1 12:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
16 jun MHC De Mezen D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Civicum D1 Boxmeer D1 (2-1)final
Leusden D1 HCM D1 (1-4)final
Arnhem D1 Apeldoorn D1 (1-4)final
Bemmel D1 Beuningen D1 (2-1)final
Zevenaar D1 Twente D1 (3-3)final
Mezen D1 Eemvallei D1 (0-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Boxmeer D1 Zevenaar D1 (0-1)final
Eemvallei D1 Leusden D1 (3-1)final
Twente D1 Mezen D1 (1-4)final
Beuningen D1 Civicum D1 (3-3)final
Apeldoorn D1 Bemmel D1 (2-2)final
HCM D1 Arnhem D1 (6-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Bemmel D1 HCM D1 (4-0)final
Mezen D1 Boxmeer D1 (5-2)final
Leusden D1 Twente D1 (1-2)final
Arnhem D1 Eemvallei D1 (1-4)final
Apeldoorn D1 Beuningen D1 (3-2)final
Zevenaar D1 Civicum D1 (3-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Boxmeer D1 Leusden D1 (2-8)final
Civicum D1 Mezen D1 (2-2)final
HCM D1 Apeldoorn D1 (3-1)final
Eemvallei D1 Bemmel D1 (4-2)final
Twente D1 Arnhem D1 (3-0)final
Beuningen D1 Zevenaar D1 (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Leusden D1 Civicum D1 (2-0)final
Arnhem D1 Boxmeer D1 (2-2)final
HCM D1 Beuningen D1 (1-0)final
Mezen D1 Zevenaar D1 (3-3)final
Apeldoorn D1 Eemvallei D1 (2-1)final
Bemmel D1 Twente D1 (4-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Zevenaar D1 Leusden D1 (2-1)final
Twente D1 Apeldoorn D1 (1-2)final
Boxmeer D1 Bemmel D1 (2-3)final
Beuningen D1 Mezen D1 (2-1)final
Eemvallei D1 HCM D1 (2-1)final
Civicum D1 Arnhem D1 (5-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Arnhem D1 Zevenaar D1 (2-4)final
Bemmel D1 Civicum D1 (1-0)final
HCM D1 Twente D1 (4-1)final
Eemvallei D1 Beuningen D1 (6-1)final
Leusden D1 Mezen D1 (1-2)final
Apeldoorn D1 Boxmeer D1 (5-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Civicum D1 Apeldoorn D1 (1-2)final
Zevenaar D1 Bemmel D1 (3-4)final
Beuningen D1 Leusden D1 (4-1)final
Twente D1 Eemvallei D1 (3-1)final
Boxmeer D1 HCM D1 (1-2)final
Mezen D1 Arnhem D1 (3-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Arnhem D1 Leusden D1 (1-0)final
Bemmel D1 Mezen D1 (4-2)final
Eemvallei D1 Boxmeer D1 (5-1)final
Twente D1 Beuningen D1 (5-1)final
Apeldoorn D1 Zevenaar D1 (5-0)final
HCM D1 Civicum D1 (4-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Leusden D1 Bemmel D1 (2-1)final
Arnhem D1 Beuningen D1 (0-3)final
Civicum D1 Eemvallei D1 (1-2)final
Zevenaar D1 HCM D1 (0-4)final
Mezen D1 Apeldoorn D1 (0-2)final
Boxmeer D1 Twente D1 (3-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Twente D1 Civicum D1 (2-0)final
Apeldoorn D1 Leusden D1 (4-0)final
HCM D1 Mezen D1 (1-1)final
Eemvallei D1 Zevenaar D1 (6-2)final
Bemmel D1 Arnhem D1 (7-1)final
Beuningen D1 Boxmeer D1 (3-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Eemvallei D1 Mezen D1 (2-0)final
Twente D1 Zevenaar D1 (2-1)final
Beuningen D1 Bemmel D1 (0-3)final
Apeldoorn D1 Arnhem D1 (6-0)final
HCM D1 Leusden D1 (2-1)scheduled
Boxmeer D1 Civicum D1 (2-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Arnhem D1 HCM D1 (0-3)final
Bemmel D1 Apeldoorn D1 (1-1)final
Mezen D1 Twente D1 (3-3)final
Leusden D1 Eemvallei D1 (6-3)final
Civicum D1 Beuningen D1 (4-2)final
Zevenaar D1 Boxmeer D1 (1-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Boxmeer D1 Mezen D1 (2-0)final
Civicum D1 Zevenaar D1 (2-1)final
Eemvallei D1 Arnhem D1 (9-0)final
Twente D1 Leusden D1 (1-2)final
Beuningen D1 Apeldoorn D1 (1-5)final
HCM D1 Bemmel D1 (2-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Arnhem D1 Twente D1 (0-4)final
Bemmel D1 Eemvallei D1 (2-0)final
Mezen D1 Civicum D1 (1-3)final
Leusden D1 Boxmeer D1 (5-1)final
Apeldoorn D1 HCM D1 (2-0)final
Zevenaar D1 Beuningen D1 (2-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Boxmeer D1 Arnhem D1 (3-1)final
Civicum D1 Leusden D1 (1-2)final
Twente D1 Bemmel D1 (1-2)final
Beuningen D1 HCM D1 (3-4)final
Eemvallei D1 Apeldoorn D1 (2-4)final
Zevenaar D1 Mezen D1 (5-4)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Arnhem D1 Civicum D1 (2-4)final
Bemmel D1 Boxmeer D1 (2-0)final
Mezen D1 Beuningen D1 (2-3)final
Leusden D1 Zevenaar D1 (4-1)final
HCM D1 Eemvallei D1 (0-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Zevenaar D1 Arnhem D1 (4-3)final
Mezen D1 Leusden D1 (0-2)final
Boxmeer D1 Apeldoorn D1 (1-3)final
Civicum D1 Bemmel D1 (3-4)final
Beuningen D1 Eemvallei D1 (1-1)final
Twente D1 HCM D1 (3-2)final
VRIJDAG 10 MEI 2024
Apeldoorn D1 Twente D1 (1-0)final
VRIJDAG 17 MEI 2024
Apeldoorn D1 Mezen D1 (7-1)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Leusden D1 Beuningen D1 (2-1)final
Arnhem D1 Mezen D1 (3-2)final
Bemmel D1 Zevenaar D1 (2-0)final
HCM D1 Boxmeer D1 (2-1)final
Eemvallei D1 Twente D1 (6-2)scheduled
Apeldoorn D1 Civicum D1 (1-0)final