Aantal leden : 968
2019 - HCM Arnhem

Commissies/vrijwilligers

Accommodatiecommissie
Ed Kouthoofd Beheer accommodatie algemeen
Frank Rikken Voorzitter Beheer velden en buitenaccommodatie
Elke Duthler Lid Duurzame vereniging
Activiteitencommissie
Lieke Schőnberger Voorzitter
Thessa Lieman Lid
Lenneke Paijens Lid
Renske Mathlener Lid
Joyce de Ruiter Lid
Liselot van den Berg Lid
Arianne Aanstoot Lid
Jeugdactiviteitencommissie
Carlijn van Alken Voorzitter
Romée Duthler Lid
Lisa Rikken Lid
Denzel Haverlag Lid
Fleur Klootwijk Lid
Pascal van der Veld Lid
Veerle van Deursen Lid
Arbitragecommissie
Rico Schaap Voorzitter, indelingen, begeleiding
Ans Snijder Opleidingen, begeleiding en beoordelingen
Tim Klootwijk Begeleiding
Frank Vestering Begeleiding
Simen van Lemel Begeleiding
Martijn van Asperen Indelingen, begeleiding
Barcommissie
John Steijn indeling bar zaterdag
Petra Bottemanne indeling bar zondag
Monique Eggink Lid
Communicatie
Mark Kamp Lid Communicatie Algemeen
Bram Jekel Lid LISA beheer
Chantal Rikken Lid Social media en website
Frank Rikken Lid Website en app
Ledenadministratie
Sandra Hoogenbosch Ledenadministratie
Medische commissie
Henk Eggink Voorzitter EHBO/AED
Esther Jansen Fysiotherapeut
Aniek Schipper Cesar therapeut / Fysiotherapeut in opleiding
George van der Veld Mondletsel
Ryanne Eggink Arts
Sponsorcommissie
Erik Rebergen Voorzitter
Eline Lubbers Lid
Michael Heijtenis Lid
Nils Karssens Lid
Arthur Reijnders Lid
Melanie van Heumen Secretaris
Strafcommissie
Estee Derkink Voorzitter
Corbin Sanders Lid
Nazanin Ahmadi Mozafari Lid
Technische Commissie
Miklós Rétei Voorzitter
Yori ten Tuijnte jongens A
Yori ten Tuijnte jongens B
Anne-Meike Vervoort jongens C
Boyd Stukker jongens C
Anne-Meike Vervoort Jongens D
Boyd Stukker Jongens D
Frank Vestering meisjes A
Wendy Hof meisjes B
Ferdi Schönberger meisjes C
Ronald Roelofs meisjes C
Tanja IJsseldijk - Bras Meisjes D
Nienke Smit Meisjes D
Jessica Schuurmans zaal coordinator
Liesbeth Bouwhuis materiaalcommissaris
Wieke Dijkstra materiaalcommissaris
Tanja IJsseldijk - Bras dames senioren en veterinnen
Jessica Schuurmans dames senioren en veterinnen
Martine van Aalten Heren Senioren & Veteranen
Anne Marie Roelofs Heren Senioren & Veteranen
Jongste Jeugd
Rachel Vestering Voorzitter
Irma Nieuwenstein meisjes E 8 tallen
Julia van Borkum meisjes E 8 tallen
Frédérique Stuurman Meisjes E 6 tallen
Tijn Blokzijl Meisjes E 6 tallen
Evelyn van Heumen Meisjes F
Esther Jansen Jongens E
Esther Jansen Jongens F
Anouk Pernot Hokkieschool
Trimcommissie
Marc Scheers Voorzitter
Paul Beier Lid
Evelyn van Heumen Lid
Volvo Techniekdagen
Melanie van Heumen Voorzitter
Jan Haverlag Lid
Thomas Mathijssen Lid
Luuk Klootwijk Lid
Anne-fleur Koster Lid
Toernooi commissies
Luuk Klootwijk Voorzitter D-Toernooi
Femke IJsseldijk Lid D-Toernooi
Fleur Klootwijk Lid D-Toernooi
Jasper van Lemel Lid D-Toernooi
Luuk Klootwijk Voorzitter Zaal toernooi
Bollekantje C-toernooi
Olivier Gerritsma Voorzitter Bollekantje C-toernooi
Petra Bottemanne Lid Bollekantje C-toernooi
Frank Rikken Lid Bollekantje C-toernooi
Marga Zaal Lid Bollekantje C-toernooi
Marielle te Hennepe Lid Bollekantje C-toernooi
Vrijwilligerscommissie
Elke Duthler Voorzitter
Marielle te Hennepe Lid
Joyce de Ruiter Lid
Wedstrijdsecretariaat
Irma Nieuwenstein jeugd/elftallen
Rachel Vestering jeugd/jongste jeugd
Suzan Mathlener senioren
Ester Romeijn Zaal