Aantal leden : 1085
2024 - HCM Arnhem

Dames 1

Ondersteuning Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Luc van Amelsfort
Trainer Tijn Blokzijl
Trainer Bas Smit
Trainer Nienke Smit
Assistent trainer coach Joris van Campenhout
Assistent trainer coach Olivier Gerritsma
Manager Frédérique Stuurman

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Apeldoorn D1 22 57 18 3 1
2 Bemmel D1 22 52 16 4 2
3 Eemvallei D1 22 47 15 2 5
4 HCM D1 22 45 14 3 5
5 Leusden D1 22 34 11 1 10
6 Twente D1 22 27 8 3 11
7 Beuningen D1 22 27 8 3 11
8 Civicum D1 22 24 7 3 12
9 Zevenaar D1 22 22 6 4 12
10 Boxmeer D1 22 19 5 4 13
11 Mezen D1 22 16 4 4 14
12 Arnhem D1 22 8 2 2 18

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Civicum D1 Boxmeer D1 (2-1)final
Leusden D1 HCM D1 (1-4)final
Arnhem D1 Apeldoorn D1 (1-4)final
Bemmel D1 Beuningen D1 (2-1)final
Zevenaar D1 Twente D1 (3-3)final
Mezen D1 Eemvallei D1 (0-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Boxmeer D1 Zevenaar D1 (0-1)final
Eemvallei D1 Leusden D1 (3-1)final
Twente D1 Mezen D1 (1-4)final
Beuningen D1 Civicum D1 (3-3)final
Apeldoorn D1 Bemmel D1 (2-2)final
HCM D1 Arnhem D1 (6-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Bemmel D1 HCM D1 (4-0)final
Mezen D1 Boxmeer D1 (5-2)final
Leusden D1 Twente D1 (1-2)final
Arnhem D1 Eemvallei D1 (1-4)final
Apeldoorn D1 Beuningen D1 (3-2)final
Zevenaar D1 Civicum D1 (3-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Boxmeer D1 Leusden D1 (2-8)final
Civicum D1 Mezen D1 (2-2)final
HCM D1 Apeldoorn D1 (3-1)final
Eemvallei D1 Bemmel D1 (4-2)final
Twente D1 Arnhem D1 (3-0)final
Beuningen D1 Zevenaar D1 (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Leusden D1 Civicum D1 (2-0)final
Arnhem D1 Boxmeer D1 (2-2)final
HCM D1 Beuningen D1 (1-0)final
Mezen D1 Zevenaar D1 (3-3)final
Apeldoorn D1 Eemvallei D1 (2-1)final
Bemmel D1 Twente D1 (4-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Zevenaar D1 Leusden D1 (2-1)final
Twente D1 Apeldoorn D1 (1-2)final
Boxmeer D1 Bemmel D1 (2-3)final
Beuningen D1 Mezen D1 (2-1)final
Eemvallei D1 HCM D1 (2-1)final
Civicum D1 Arnhem D1 (5-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Arnhem D1 Zevenaar D1 (2-4)final
Bemmel D1 Civicum D1 (1-0)final
HCM D1 Twente D1 (4-1)final
Eemvallei D1 Beuningen D1 (6-1)final
Leusden D1 Mezen D1 (1-2)final
Apeldoorn D1 Boxmeer D1 (5-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Civicum D1 Apeldoorn D1 (1-2)final
Zevenaar D1 Bemmel D1 (3-4)final
Beuningen D1 Leusden D1 (4-1)final
Twente D1 Eemvallei D1 (3-1)final
Boxmeer D1 HCM D1 (1-2)final
Mezen D1 Arnhem D1 (3-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Arnhem D1 Leusden D1 (1-0)final
Bemmel D1 Mezen D1 (4-2)final
Eemvallei D1 Boxmeer D1 (5-1)final
Twente D1 Beuningen D1 (5-1)final
Apeldoorn D1 Zevenaar D1 (5-0)final
HCM D1 Civicum D1 (4-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Leusden D1 Bemmel D1 (2-1)final
Arnhem D1 Beuningen D1 (0-3)final
Civicum D1 Eemvallei D1 (1-2)final
Zevenaar D1 HCM D1 (0-4)final
Mezen D1 Apeldoorn D1 (0-2)final
Boxmeer D1 Twente D1 (3-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Twente D1 Civicum D1 (2-0)final
Apeldoorn D1 Leusden D1 (4-0)final
HCM D1 Mezen D1 (1-1)final
Eemvallei D1 Zevenaar D1 (6-2)final
Bemmel D1 Arnhem D1 (7-1)final
Beuningen D1 Boxmeer D1 (3-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Eemvallei D1 Mezen D1 (2-0)final
Twente D1 Zevenaar D1 (2-1)final
Beuningen D1 Bemmel D1 (0-3)final
Apeldoorn D1 Arnhem D1 (6-0)final
HCM D1 Leusden D1 (2-1)scheduled
Boxmeer D1 Civicum D1 (2-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Arnhem D1 HCM D1 (0-3)final
Bemmel D1 Apeldoorn D1 (1-1)final
Mezen D1 Twente D1 (3-3)final
Leusden D1 Eemvallei D1 (6-3)final
Civicum D1 Beuningen D1 (4-2)final
Zevenaar D1 Boxmeer D1 (1-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Boxmeer D1 Mezen D1 (2-0)final
Civicum D1 Zevenaar D1 (2-1)final
Eemvallei D1 Arnhem D1 (9-0)final
Twente D1 Leusden D1 (1-2)final
Beuningen D1 Apeldoorn D1 (1-5)final
HCM D1 Bemmel D1 (2-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Arnhem D1 Twente D1 (0-4)final
Bemmel D1 Eemvallei D1 (2-0)final
Mezen D1 Civicum D1 (1-3)final
Leusden D1 Boxmeer D1 (5-1)final
Apeldoorn D1 HCM D1 (2-0)final
Zevenaar D1 Beuningen D1 (2-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Boxmeer D1 Arnhem D1 (3-1)final
Civicum D1 Leusden D1 (1-2)final
Twente D1 Bemmel D1 (1-2)final
Beuningen D1 HCM D1 (3-4)final
Eemvallei D1 Apeldoorn D1 (2-4)final
Zevenaar D1 Mezen D1 (5-4)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Arnhem D1 Civicum D1 (2-4)final
Bemmel D1 Boxmeer D1 (2-0)final
Mezen D1 Beuningen D1 (2-3)final
Leusden D1 Zevenaar D1 (4-1)final
HCM D1 Eemvallei D1 (0-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Zevenaar D1 Arnhem D1 (4-3)final
Mezen D1 Leusden D1 (0-2)final
Boxmeer D1 Apeldoorn D1 (1-3)final
Civicum D1 Bemmel D1 (3-4)final
Beuningen D1 Eemvallei D1 (1-1)final
Twente D1 HCM D1 (3-2)final
VRIJDAG 10 MEI 2024
Apeldoorn D1 Twente D1 (1-0)final
VRIJDAG 17 MEI 2024
Apeldoorn D1 Mezen D1 (7-1)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Apeldoorn D1 Civicum D1 (1-0)final
Leusden D1 Beuningen D1 (2-1)final
Arnhem D1 Mezen D1 (3-2)final
Bemmel D1 Zevenaar D1 (2-0)final
HCM D1 Boxmeer D1 (2-1)final
Eemvallei D1 Twente D1 (6-2)scheduled
ZONDAG 2 JUNI 2024
Leusden D1 Arnhem D1 (6-1)final
Boxmeer D1 Eemvallei D1 (3-3)final
Civicum D1 HCM D1 (1-1)final
Zevenaar D1 Apeldoorn D1 (1-4)final
Mezen D1 Bemmel D1 (0-1)final
Beuningen D1 Twente D1 (3-1)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Twente D1 Boxmeer D1 (0-1)final
Bemmel D1 Leusden D1 (2-1)final
HCM D1 Zevenaar D1 (3-2)final
Eemvallei D1 Civicum D1 (4-0)scheduled
Beuningen D1 Arnhem D1 (4-0)final
ZONDAG 16 JUNI 2024
Arnhem D1 Bemmel D1 (0-0)final
Zevenaar D1 Eemvallei D1 (2-5)scheduled
Mezen D1 HCM D1 (2-4)scheduled
Boxmeer D1 Beuningen D1 (2-0)final
Civicum D1 Twente D1 (5-1)final
Leusden D1 Apeldoorn D1 (0-0)final