Aantal leden : 990
2022 - HCM Arnhem

Dames 1

Ondersteuning Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Luc van Amelsfort
Assistent trainer coach Olivier Gerritsma

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Twente D1 Apeldoorn D1 12:45
EHV D1 Civicum D1 12:45
Zevenaar D1 Westerduiven D1 12:45
Almelo D1 HCM D1 12:45
Bemmel D1 Arnhem D1 12:45
Deventer D1 Boxmeer D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 EHV D1 3 9 3 0 0
2 Deventer D1 3 9 3 0 0
3 Bemmel D1 3 9 3 0 0
4 Zevenaar D1 3 6 2 0 1
5 Twente D1 3 6 2 0 1
6 Civicum D1 3 3 1 0 2
7 Westerduiven D1 3 3 1 0 2
8 Apeldoorn D1 3 3 1 0 2
9 Arnhem D1 3 3 1 0 2
10 Almelo D1 3 3 1 0 2
11 HCM D1 3 0 0 0 3
12 Boxmeer D1 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt MHC Almelo D1 12:45 uit
9 okt MHC Boxmeer D1 12:45 uit
16 okt Apeldoorn D1 12:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
30 okt AHC Velp D1 12:45 uit
6 nov C.M.H.C. CIVICUM D1 12:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
13 nov Westerduiven D1 12:45 uit
20 nov Hockey Vereniging Zevenaar D1 12:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
27 nov EHV Enschede D1 12:45 uit
12 mrt MHC Bemmel 800 D1 n.n.b uit
19 mrt Hockey Club Twente D1 n.n.b thuis
26 mrt DHV D1 n.n.b uit
2 apr MHC Almelo D1 n.n.b thuis
16 apr MHC Boxmeer D1 n.n.b thuis
23 apr Apeldoorn D1 n.n.b uit
14 mei AHC Velp D1 n.n.b thuis
21 mei C.M.H.C. CIVICUM D1 n.n.b uit
4 jun Westerduiven D1 n.n.b thuis
11 jun Hockey Vereniging Zevenaar D1 n.n.b uit
18 jun EHV Enschede D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Arnhem D1 Westerduiven D1 (4-2)final
Apeldoorn D1 Zevenaar D1 (4-3)final
Boxmeer D1 EHV D1 (2-8)final
HCM D1 Bemmel D1 (1-3)final
Deventer D1 Twente D1 (3-1)final
Civicum D1 Almelo D1 (6-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Zevenaar D1 Arnhem D1 (3-0)final
Twente D1 HCM D1 (3-1)final
Bemmel D1 Boxmeer D1 (4-1)scheduled
EHV D1 Apeldoorn D1 (2-1)final
Westerduiven D1 Civicum D1 (4-1)final
Almelo D1 Deventer D1 (0-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Arnhem D1 EHV D1 (2-5)scheduled
Apeldoorn D1 Bemmel D1 (2-3)scheduled
Boxmeer D1 Twente D1 (1-3)scheduled
HCM D1 Deventer D1 (2-6)final
Westerduiven D1 Almelo D1 (2-3)final
Civicum D1 Zevenaar D1 (2-3)final