Aantal leden : 1004
2019 - HCM Arnhem

Heren 1

Ondersteuning Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Luc van Amelsfort
Assistent trainer coach Edzard Grijpma
Looptrainer Bert Bottemanne
Manager Hans Vrouenraets

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Arnhem H1 Civicum H1
Dash H1 Flevoland H1
HCM H1 Oosterbeek H1 14:45
Hondsrug H1 Drienerlo H1
Steenwijk H1 Doetinchem H1 14:45
Zutphen H1 Ares H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Doetinchem H1 11 33 11 0 0
2 HCM H1 11 26 8 2 1
3 Drienerlo H1 11 20 6 2 3
4 Ares H1 11 18 6 0 5
5 Civicum H1 11 18 5 3 3
6 Arnhem H1 11 16 5 1 5
7 Flevoland H1 11 16 4 4 3
8 Oosterbeek H1 11 15 4 3 4
9 Hondsrug H1 11 13 4 1 6
10 Dash H1 11 8 2 2 7
11 Zutphen H1 11 4 1 1 9
12 Steenwijk H1 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt M.H.C. Oosterbeek H1 14:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
15 mrt HC Ares H1 n.n.b uit
22 mrt DHC Drienerlo H1 14:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
29 mrt Flevoland H1 n.n.b uit
5 apr Doetinchemse Hockey Club H1 14:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
19 apr C.M.H.C. CIVICUM H1 n.n.b uit
10 mei Steenwijk H1 14:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
17 mei MHC Dash H1 n.n.b uit
24 mei Hockeyclub De Hondsrug H1 14:45 thuis - Til Arts veld (WATER)
7 jun MHCZutphen H1 n.n.b uit
14 jun AHC Velp H1 14:45 thuis - Til Arts veld (WATER)

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Oosterbeek H1 HCM H1 1-2
Ares H1 Zutphen H1 2-1
Civicum H1 Arnhem H1 4-1
Flevoland H1 Dash H1 3-0
Doetinchem H1 Steenwijk H1 8-1
Drienerlo H1 Hondsrug H1 3-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Arnhem H1 Oosterbeek H1 3-2
Steenwijk H1 Civicum H1 1-5
Dash H1 Doetinchem H1 3-4
Hondsrug H1 Flevoland H1 3-4
Zutphen H1 Drienerlo H1 0-5
HCM H1 Ares H1 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Flevoland H1 Zutphen H1 4-2
Steenwijk H1 Arnhem H1 3-4
Drienerlo H1 HCM H1 1-1
Ares H1 Oosterbeek H1 1-4
Civicum H1 Dash H1 8-0
Doetinchem H1 Hondsrug H1 6-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
HCM H1 Flevoland H1 4-2
Zutphen H1 Doetinchem H1 1-6
Arnhem H1 Ares H1 1-2
Hondsrug H1 Civicum H1 2-4
Dash H1 Steenwijk H1 3-3
Oosterbeek H1 Drienerlo H1 2-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Doetinchem H1 HCM H1 5-3
Flevoland H1 Oosterbeek H1 1-1
Steenwijk H1 Hondsrug H1 3-6
Drienerlo H1 Ares H1 5-2
Dash H1 Arnhem H1 3-5
Civicum H1 Zutphen H1 6-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Hondsrug H1 Dash H1 5-2
Ares H1 Flevoland H1 3-2
Oosterbeek H1 Doetinchem H1 2-11
HCM H1 Civicum H1 2-2
Arnhem H1 Drienerlo H1 2-4
Zutphen H1 Steenwijk H1 2-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Flevoland H1 Drienerlo H1 1-1
Hondsrug H1 Arnhem H1 2-3
Dash H1 Zutphen H1 5-3
Steenwijk H1 HCM H1 0-6
Civicum H1 Oosterbeek H1 4-4
Doetinchem H1 Ares H1 6-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Zutphen H1 Hondsrug H1 2-2
Ares H1 Civicum H1 2-1
Drienerlo H1 Doetinchem H1 2-5
HCM H1 Dash H1 5-0
Arnhem H1 Flevoland H1 2-2
Oosterbeek H1 Steenwijk H1 5-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Civicum H1 Drienerlo H1 2-3
Doetinchem H1 Flevoland H1 2-1
Hondsrug H1 HCM H1 3-4
Steenwijk H1 Ares H1 1-2
Dash H1 Oosterbeek H1 3-3
Zutphen H1 Arnhem H1 2-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Ares H1 Dash H1 3-1
Oosterbeek H1 Hondsrug H1 9-1
HCM H1 Zutphen H1 3-2
Doetinchem H1 Arnhem H1 6-1
Drienerlo H1 Steenwijk H1 2-0
Flevoland H1 Civicum H1 1-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Dash H1 Drienerlo H1 5-4
Civicum H1 Doetinchem H1 3-7
Zutphen H1 Oosterbeek H1 0-3
Arnhem H1 HCM H1 2-3
Steenwijk H1 Flevoland H1 2-4
Hondsrug H1 Ares H1 5-2